kombajn do zbioru fasoli

Kombajn do zbioru fasoli

Kombajn do zbioru fasoli

 

Fasola jest jedną z najdłużej uprawianych roślin, była uprawiana w Tajlandii od początku siódmego tysiąclecia p.n.e. Najstarsze znane udomowione ziarna w Ameryce znaleziono w Guitarrero Cave, archeologicznym miejscu w Peru, analizy genetyczne fasoli zwykłej pokazują, że pochodzi ona z Mezoameryki, a następnie rozprzestrzenia się na południe, wraz z kukurydzą oraz tradycyjnymi roślinami towarzyszącymi.

Wraz z rozwojem technologii, punktem zwrotnym była rewolucja przemysłowa, dzięki której wszelka produkcja rolna mogła przejść na dużo wyższy poziom. Osiągnęliśmy jednak moment gdzie musimy dokonywać rozsądnego wyboru, korzystając ze zdobyczy technologicznych – kombajn do zbioru fasoli. W Polsce wraz z rozwojem gospodarczym, pojawiają się urządzenia bardzo różnego pochodzenia. Na przestrzeni ostatnich lat możemy zaobserwować  pojawianie się na naszym runku wspomnianych już maszyn do zbioru fasoli. Ceny tych maszyn nie są niskie więc należy pieczołowicie skupić się na jakości jaką otrzymujemy. Wspomniana jakość często jest nieadekwatna do ceny.

Kombajn do zbioru fasoli oferowany przez nas!

 

Kombajn do zbioru fasoli który wprowadzamy na nasz rynek jest skrupulatnie testowany, stosowana jest odpowiednia grubość blachy czy  jakość spawów itp. Co więcej wydajność naszych maszyn oraz wyposażenie jest o wiele na wyższym poziomie w stosunku do kombajnów oferowanych do tej pory na rynku. Nasze kombajny posiadają większość podzespołów niezależenie sterowanych hydrauliką co w przypadku konkurencji nie występuje. Wraz z zastosowaną hydrauliką spada zapotrzebowanie na moc ciągnika (Podnośnik koszowy wyposażony w zawory kompensujące obciążenie).

Kombajny wyposażone są w 2 koła skrętne i regulowaną wysokość. Zastosowane koła kopiujące umożliwiają doskonały dopływ do młocarni. Młocarnia wyposażona w gęsto rozmieszczone z możliwością regulacji cepy idealnie wykonuje swoje zadanie nie generując przy tym żadnych strat. Cały kombajn oprócz młocarni jest napędzany hydraulicznie, dzięki czemu istnieje możliwość optymalizacji i doboru odpowiednich parametrów pracy. Nasze kombajny wyposażone są w windę z mocnymi łyżkami, które można łatwo wymieniać – mają również dużą ładowność.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *